Agroturystyka "Pod Jaworem"

Jesteśmy rodzinną agroturystyką w Wiśle, w górach,  z dala od centrum miasta, blisko szlaków turystycznych i bezpośrednio przy stoku narciarskim. Mówią o nas, że jesteśmy takim trochę dzikim miejscem. 
 

Naszą główną  atrakcją jest otaczająca nas natura i niesamowite widoki. Wielu ucieszy wyciąg narciarski, a latem rowerowe trasy downhillowe. Bardzo blisko od nas jest stare schronisko turystyczne oraz góralska restauracja. (Więcej o atrakcjach w pobliżu dowiesz się tu.)
 

Dajemy naszym gościom to co zwykle nazywa się górską atmosferą. Drewniana chata, ognisko, gitara, rozmowy i bliskość z ludźmi. Sami to bardzo lubimy.

 

Przyjmujemy gości przez okrągły rok. Możesz przyjechać do nas z psem lub kotem. Mamy pokoje 2,3,4,5 osobowe. Na dwa pokoje przypada u nas jedna łazienka. Dostępny jest samoobsługowy mini bufet z czajnikiem elektrycznym, ekspresem, mikrofalą i lodóweczką.

 

Zawsze oferujemy śniadania. W trakcie ferii zimowych zapewniamy pełne wyżywienie. Nasza kuchnia dostosowuje się do potrzeb gości. (kuchnia tradycyjna, wegetariańska, wegańska, bezglutenowa itd)  

 

Organizujemy pobyty indywidualne, rodzinne, grupowe, święta, sylwestra, ferie, wakacje, majówki i długie weekendy. 

 

Serdecznie zapraszamy, 

Iga i Maciek

Ogólne

WiFi w pokojach
W cenie
Parking własny
W cenie
Akceptujemy zwierzęta
Palenie zabronione

Wyżywienie

Śniadanie
Obiadokolacja

Dzieci

Plac zabaw dla dzieci
W cenie

Czas wolny

Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia sprzętu zimowego
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja